VSS

system VSS

VSS

Awizacja Dostaw do Planowania Magazynu i Transportu, czyli system VSS

Jakie zastosowanie znajduje system VSS? Podczas odbierania dostaw od dostawców ważne jest, aby śledzić terminy dostaw. Tak aby magazyn mógł zaplanować transport towarów. W tym celu magazyn będzie musiał znać następujące informacje:

 1. Harmonogram dostaw dostawcy
 2. Harmonogram dostaw do magazynu
 3. Warunki transportu

Podczas śledzenia dostaw magazyn będzie musiał śledzić następujące elementy:

 1. Termin realizacji przesyłki
 2. Miejsce dostawy
 3. Rodzaj transportu
 4. Czas transportu

Podczas śledzenia dostaw magazyn będzie musiał śledzić następujące elementy:

 1. Termin realizacji przesyłki
 2. Miejsce dostawy
 3. Rodzaj transportu
 4. Czas transportu
 5. Ilość przesyłek w dostawie

Podczas śledzenia dostaw magazyn będzie musiał śledzić następujące elementy:

 1. Termin realizacji przesyłki
 2. Miejsce dostawy
 3. Rodzaj transportu
 4. Czas transportu
 5. Ilość przesyłek w dostawie

Planowanie awizacji dostaw do magazynu

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu awizacji dostaw do magazynu i planowaniu transportu. Oto kilka kluczowych kwestii:

 • Czas potrzebny na dotarcie przedmiotów do magazynu
 • Ile przedmiotów zostanie dostarczonych?
 • Trasa transportu i czas potrzebny na dotarcie do magazynu
 • Lokalizacja magazynu
 • Dostępne opcje transportu
 • Koszt transportu
 • Czas potrzebny do wyładowania przedmiotów z pojazdu transportowego

Planując awizację dostaw należy wziąć pod uwagę czas potrzebny na dotarcie towaru do magazynu. W zależności od rozmiaru i wagi przedmiotów, może minąć kilka godzin, a nawet dzień, zanim towary dotrą do magazynu.

Jeśli dostarczanych jest dużo towarów, pomocne może być zaplanowanie wielu tras i godzin transportu. Pozwoli to na terminową dostawę towarów przy jednoczesnym zminimalizowaniu ruchu na drodze.

Aby towary dotarły na czas do magazynu, ważne jest, aby wybrać jak najkrótszą drogę transportu. W przypadku dużych przedmiotów może być konieczne użycie pojazdu transportowego o dużej ładowności.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę lokalizację magazynu. Jeśli magazyn znajduje się daleko od trasy transportu, może upłynąć dużo czasu, zanim towary dotrą do magazynu. Alternatywnie, jeśli trasa transportu jest krótka, może być konieczne przetransportowanie przedmiotów luzem. Może to być opłacalne rozwiązanie, ale może również zwiększyć ryzyko uszkodzenia przedmiotów.

Planując awizację dostaw, należy wziąć pod uwagę dostępne opcje transportu. Dostępnych jest wiele opcji jakie oferuje system VSS, w tym:

 • Transport drogowy
 • Transport lotniczy
 • Transport wodny
 • Transport kolejowy
 • Transport portowy

Wybrany rodzaj transportu będzie zależał od dostarczanych przedmiotów, trasy transportu i kosztu. Ważne jest, aby wybrać opcję transportu, która jest zarówno przystępna cenowo, jak i wygodna.

Na koniec ważne jest, aby wziąć pod uwagę czas potrzebny do wyładowania przedmiotów z pojazdu transportowego. Będzie się to różnić w zależności od rodzaju transportu oraz rozmiaru i wagi przedmiotów. Ważne jest zaplanowanie czasu potrzebnego na rozładunek towarów, aby można je było terminowo umieścić w magazynie.

Aplikacja awizacyjna Aplikacja okna czasowe awizacja Awizacja dostaw Awizacja w transporcie awizacje awizacje transportu awizowanie okienka czasowe okna czasowe Okno czasowe Oprogramowanie awizacyjne Oprogramowanie do awizowania dostaw Oprogramowanie YMS Planowanie dostaw Platforma do awizacji Program do awizacji dostaw Program YMS SQL System awizacyjny System do awizacji system YMS System zarządzania awizacjami Yard Management System YMS YMS system Zarządzanie awizacjami Zarządzanie oknami czasowymi

YMS demo

Oferta oprogramowania awizacyjnego to nie tylko opis na stronie www.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu do awizacji odpowiada Twoim potrzebom?